Як зробити вивіску на магазин

Як зробити вивіску на магазин

Вивіски – найефективніший елемент для залучення потенційних клієнтів. Такий важливий атрибут потрібний для будь-якої організації. Звичайно ж для магазину – це можливість зацікавити відвідувачів яскравою, виразною рекламою. Саме з цього складається перше враження, тому заявити про себе магазин повинен виразно, щоб ваші клієнти вибрали саме ваш магазин серед аналогічних закладів.

Світлова реклама запам’ятовується легше, але і несвітлові конструкції можуть бути дуже привабливими. Конструкція виконується об’ємною або плоскою, все залежить від концепції магазину, побажань та бюджету замовника. Для зміцнення вивіски використовується металевий каркас. Вивіску, що світиться, відмінно видно вечірньої пори, а також вона більше привертає увагу перехожих і відвідувачів. Виготовлення можливе, як своїми руками, так і спеціалізованими компаніями.

У новачків може виникнути закономірне питання: “з чого можна зробити вивіску”? Для цього підійде лист металокомпозиту або пластик. Але не завжди у власників магазинів є час і бажання займатися виготовленням реклами, тому спеціалісти рекламної агенції “Айтекс” готові узяти на себе такий відповідальний момент.

У нас на сайті Ви можете подивитися зразки готових вивісок та визначитись з концепцією власної вивіски. Після замовлення дизайнери надають декілька макетів для затвердження остаточного варіанту. Також ми допомагаємо підготувати проект для узгодження і отримання дозволу.