Які бувають вивіски?

Які бувають вивіски?

Зовнішня реклама – це дуже ефективний інструмент для залучення більшої кількості клієнтів. Вона має бути яскравою, барвистою, глибоко вкарбуватися в пам’ять, щоб покупці знову і знову поверталися до вас. Які бувають вивіски?  Існують різні види рекламних конструкцій для магазину.

ПВХ-конструкції. Це найбільш часто використовуваний варіант при виробництві вивісок для зовнішньої реклами. У більшій частині використовується для інформативних табличок, на яких вказана назва підприємства, його логотип, графік роботи, а також інші дані. Пластикові вивіски легкі, гнучкі, вони легко монтуються до будь-якої поверхні.

Банерні вивіски. Вони виготовляються з міцної тканини, на яку нанесений малюнок і текст. Вона вологостійка і неймовірно міцна. Виготовлення такої реклами вимагає низьких витрат, але в результаті ви отримуєте високоякісне, яскраве зображення. Банери – це досить економні варіанти для зовнішньої реклами. Але окрім цього вони міцні і довговічні. Величезним плюсом є те, що площа реклами не обмежується в розмірах. Конструкцію можна швидко і легко замінити або переміщати при необхідності.

Рекламні конструкції з об’ємними світловими літерами або світловими лайтбоксами. Така вивіска виглядає дуже ефектно. Вона є найбільш ефективним видом зовнішньої реклами, який підкорив вже усі міста, притягаючи своїм видом потрібну клієнтуру.

Важливим моментом у виробництві є процес розробки дизайнерського проекту вхідної групи, адже вона призначена для проходу величезної кількості людей. Це має на увазі не лише розміщення назви і логотипу, але і оформлення площі біля входу. При виробництві частенько використовується комбінування відразу декількох матеріалів: акрил, композит, полікарбонат, метал. Вивіски можуть бути з підсвічуванням і без неї. Монтаж робиться алюмінієвим профілем на фасаді будівлі, даху, козирку, інших поверхнях. Вартість залежить від складності проекту, розміру шрифту, матеріалу і способу монтажу.