Лайтбокс

Лайтбокс – це один з найбільш популярних, актуальних і затребуваних елементів у виготовленні зовнішньої реклами, який зустрічається в різних організаціях, кінотеатрах, магазинах, торгових центрах, на вулиці.

 

Якщо судити за опитуваннями, ці рекламні світлові конструкції відмінно справляються зі своїми цілями.
Поговоримо про специфіку і дизайні лайтбоксів більш докладно: конструктивно лайтбокс виглядає як каркас з метала, зверху якого розміщена светопропускающая тканину або оргскло з нанесеним принтом. Саме завдяки грамотній внутрішньої підсвічуванні і правильному принт, лайтбокси виглядають дуже ефектно і привабливо на вхідних групах торгових точок, як дахові установки на бізнес-центрах, екстер’єрних Навігація в торгових центрах та інших організацій.

 

Однозначно, що сфера застосування фігурних лайтбоксів на цьому не закінчується, їх можна побачити в метро, ​​зупинках, вокзалах, аеропортах. Численних дорожні покажчики, назва кафе, інформаційні світлові вивіски теж можна віднести до світлових коробів.
Істотна перевага даних рекламних конструкцій є перед іншими видами зовнішньої реклами. В першу чергу лайтбокс можна використовувати багаторазово, змінюючи тільки лицьову частину передньої панелі або ж тільки плівку із зображенням на ньому. Крім того, самий приємних бонус від даного виду зовнішньої реклами це відносно низька ціна в порівнянні з іншими видами світлової реклами.
Світловий лайтбокс можна адаптувати на будь-які поверхні як зовнішні так і внутрішні, так само виготовлення лайтбоксів на увазі не тільки квадратну або прямокутну форму, а будь-які форми, незвичайні фігурні контури що допоможе звернути на нього ще більше уваги. З недоліків слід зазначити, що неякісна підсвічування, а саме використання замість світлодіодних модулів ламп денного світла на увазі їх швидке перегоряння і їх періодично потрібно замінювати. Також з часом у внутрішній частина світлового короба збирається бруд, яку видно на світлі. У всьому іншому це дуже гарне і практичне капіталовкладення.

 

Види лайтбоксів

Односторонні і двосторонні

Односторонній лайтбокс являє собою прямокутну або фігурну конструкцію на якій використовується тільки одна лицьова частина панелі, в цьому випадку внутрішня електрика розведена і закріплена на задній панелі рекламної конструкціі.Такого типу рекламне виріб кріпиться за задню стінку на поверхню стін або фасадів за допомогою відповідних кріплень з огляду на специфіку місця розміщення. Двосторонні світлові лайтбокси – це аналогічна конструкція, в якій задіяння не одна панель а дві: лицьова і задня. У таких моделях вся електрика захована по периметру каркаса.

Зовнішні та інтер’єрні (надтонкі)

Сфера застосування світлових лайтбоксів це не тільки фасади будівель, але і внутрішні інтер’єру приміщень. Величезною популярністю сьогодні користуються тонкі світлові короби, товщина яких становить 40-70 мм. Конструкції цього типу можуть управлятися за допомогою дистанційного пульта, підходять на всілякі інтер’єрні оформлення також і екстер’єрні оформлення.

Фігурні

В цьому випадку виготовлення світлових коробів на увазі термоформування, такий метод має попит у компаній які мають мережеві магазини, де важливо зберегти індивідуальність і однаковий розмір елементів логотипів. Завдяки стрімкому розвитку рекламних технологій здійснити даний продукт зовнішньої реклами можна швидко протягом тижня в залежність від кількості штук.

Наповнені і підвісні

Залежно від призначення, рекламні конструкції можуть підвішуватися до стелі так і встановлюватися на поверхні підлоги. В основному такі варіанти світлових лайтбоксів використовуються як інформаційна навігація у внутрішньо різних приміщень.

Грамотно і якісно виготовлений світловий лайтбокс не залишить без уваги жодного з потенційних клієнтів. У своєму виробництві ми використовуємо тільки найякісніші і найсучасніші матеріали для отримання найбільш оптимального результату для Вас