Світлова вивіска для АПТЕКИ.

Фірма «АЙТЕКС» професійно спеціалізується як на стандартній рекламі для аптек ( хрести, біжучі, динамічні покажчики) так і на різних вивісках під замовлення.

 

Лайтбокс, букви з контражурною підсвіткою, світлові короби, світлові букви з лицьовим підсвічуванням. Будь-які види і розміри зовнішньої реклами можна замовити у нас з гарантією та безкоштовному обслуговуванні напротязі від трьох років і більше.

Усі вивіски без виключення мають головну мету – бути першоджерелом першого враження та розуміння про пропозицію бізнесу, це дуже важливий елемент торгівлі або послуг. Для залучення уваги на реалізованому нами фасаді АПТЕКИ гуртових цін використані світлові букви з молочного акрилу і покажчик входу із стрілками зі вбудованою динамікою на коробі з метталокомпозитных панелей. Наше власне виробництво гарантує високу якість продукції і забезпечує потрібні терміни здачі і монтажу.

Замовити виготовлення зовнішньої реклами за хорошою ціною в м. Рівне або Луцьку можна на сайті або за номером телефону +380673328257